Vaše vzkazyReakce na článek o počítání knih, které mám doma - Lena Te (Facebook)

"strasne moc super clanek!! :) nevim proc,ale hrozne se mi libi..je tezce inspirarivni :)  premyslim,kolik knih mam asi ja :D  Mas doma nejake odborne? pocitala jsi i je?" :)

Odkaz na článek zde:


Reakce na zveřejněnou recenzi To nejlepší z nás - Eva Machová (facebook)

"@Klárka Kelemenová moc pěkná recenze! Na knížku i na film jsem hodně zvědavá. "

Recenze zde:

Reakce na zveřejněnou recenzi Dopisy z ostrova Skye - Tereza Nekorancová (facebook)

"(...)a mimochodem fakt dobrej styl recenze, že nepíšeš jen takové to "Kniha se mi velmi líbila" , ale že rozebereš i co se nelíbilo a proč, pochválíš obálku a tak - super!

Recenze zde:

Tomáš Cetl (Facebook) - Ohnivý anděl

Recenzi jsem četl a je poznat, že kniha autorku recenze opravdu nadchla, nicméně zdá se mi, že místy objektivní hodnocení autorky klouže až k přílišnému nadšení a vybízení čtenáře ke koupi. Ten pocit mám především ke konci prvního odstavce části Recenze). Každopádně je to čtivé a jen tak dál  Knížku si připisuji na seznam a časem se pro ni vypravím do knihovny.

Recenze zde:

Vkaz od Tomáše (facebook) - Dar vlka

Ahoj, Klárko, to je skvělé, že máš stránku zaměřenou na knihy a na pocity z nich, které v tobě zanechají. A jelikož na své stránky dáváš také recenze (naprosto perfektně pojaté), chtěl jsem se zeptat, zda bys náhodou nechtěla napsat recenze i na mé knihy, které jsem vydal.

Tomáš


Vzkazík od Hanky (email)

Ahoj! Moc se mi líbí Tvůj nápad na stránky o knížkách :-) Máš pravdu v tom, že v dnešní době už je takový množství knih, že nemá nikdo šanci přečíst (i kdyby jen z jednoho žánru) všechny. Zvlášť knížky o upírech, vlcích apod se teď rozmohly, po tom, co bylo uvedeno Stmívání. Takže je to fakt super nápad. Kolikrát existujou i skvělý knížky, ale málokdo o nich ví (například jsou z levných knih, nebo na ně jen tak v knihkupectví nenarazíš)... Taky se mi líbí, že dáváš i úryvky. On i malý úryvek dokáže navnadit, pokud tě to téma zajímá, takže to je trefa ;-) nebo třeba ty doplňující obrázky apod, že to prostě není jen text... no a tak jsem Ti chtěla říct, že se mi celkově líbí design Tvých stránek, jsou i přehledný.  Na Tvých stránkách jsem byla dneska poprvé, ale budu je navštěvovat pravidelně (zvlášť pokud budeš přidávát knihy), protože je to skvělá inspirace, takže děkuju za ně :-)

Vzkaz od Andrejky (email)

Ahoj Klárinko, máš to tu moc pěkné, až ti závidím :) 
A.K.

Vzkaz od Soni (email)

Ahojky, máš to tu moc pěkné a přehledné. Tvé stránky jsem našla úplně náhodou. Určitě se na ně budu koukat častěji a inspirovat se.
Jen tak dále.

Soňa

Odpověď na recenzi (Nakladatelství) - Lord a lady v utajení

Milá Klárko,

mockrát děkujeme za skvělou recenzi - je fakt úúúžasná ;-)
Těšíme se na další spolupráci a přejeme hezký zbytek dne.
Za Galateu Hana Bončková

Recenze zde:

Odpověď na recenzi (Nakladatelství) - Montana dědictví

Dobrý den,

díky za krásnou recenzi, jsem moc ráda, že se vám knížka líbila.

Podezřelého pošlu s chutí. :)

Krásný den,
Helena Herynková,
nakladatelství METAFORAVšem tímto opravdu ze srdce děkuji, právě tyto vzkazy mě podporují v tom, co dělám. :)

2 komentáře:

  1. Nádhera :-) Všechno si to zasloužíš, Tvůj blog mám moc moc ráda ♥ :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. :) Díky, to jsou právě ty momenty, kdy mám opravdu ráda svůj blog a mám pocit, že to nepíšu jen sama pro sebe. :) A hlavně miluju své pravidelné čtenáře. :) ♥ Zase tolik jich není, takže je musím opečovávat. :)

      Vymazat

Děkuji za zpětnou vazbu. :) Komentáře typu dvouslovné věty: Hezký blog, recenze, knihy + Váš odkaz na blog nebudu publikovat. Nezlobte se. :) Nepřijde mi to jako upřímný komentář, ale jen jako reklama.