O autorce blogu


Logo

Nejdříve začnu logem. Proč tam mám vlka, když je blog o knihách? No, protože jsem chtěla do loga dát něco ze sebe, aby logo bylo více osobní. Vlk symbolizuje mou lásku k nim. Pokud si budete číst mé recenze, tak brzy zjistíte, že čtu opravdu dost knih, kde se vlci vyskytují.

Také mám v logu knihy, které snad nemusím vysvětlovat, to je má druhá největší vášeň hned po vlcích.

Teď k přejdu k tomu, co to znamená Bookskla. Vlastně jsou to spojená dvě slova a to Books jako knihy a kla. Kla = první tři písmena mého jména, které je Klára. Takže když to vezmu kolem a kolem, tak název blogu zní Knížky Klárky, nebo Klárčiny knížky.

O čem blog je?

Jak už jsem se zmiňovala miluji knihy a píšu na ně recenze a o tom je tento blog. V budoucnu sem chci dávat i proma knih, které mi nakladatelství posílají. Pokud by byl čas, tak bych chtěla informovat čtenáře o nově vydaných knihách.

A konečně kdo jsem já?

Jsem normální praštěná holka, která zbožňuje vlky a knihy. Je mi 21 let. Studuji vysněný obor Knihovnictví na VŠ. Jsem zvědavá, co mi to dá do budoucího života. Ale rozhodně studuji raději něco, co je blízké mému srdci, než to, co jsem studovala na střední - Ekonomiku a účetnictví = fuuj. Mám už přes 4 roky přítele, kterého rozčiluje hromada knih na nočním stolku, který mě podporuje v psaní blogu a spolupráci s nakladateli.

Kromě knih mám ráda seriály. Nejvíce miluji seriály Sběratelé kostí a Přátelé. Také můžu Dva a půl chlapa, Chůvu k pohledání, Joyeho, Jak jsem poznal vaši matku,..

Rozkoukané seriály:  (To je hlavně pro mě, abych věděla, kde pokračovat s koukáním)
Californication 2x03
Sběratelé kostí 9x01
Gilmorova děvčata 7x12
Upíří deníky
The big bang theory 03x12

Nově jsem propadla tomuto seriálu :) Je prostě božíííí :) 2x09Nejoblíbenější skupiny jsou Linking park a Marquess. Písničky se mi líbí většinou staré z 90 let, vykopávky.
Ale nebráním se ničemu, nemám žádný vyhrazený styl. Líbí se mi od každého něco. V mé mp3 byste našli, jak rock, pop, rap, jazz, tak klasiku a instrumentální skladby. Taky mám ráda středověk a historii. S tím mám spojenou zvláštní muziku, která ani nevím jak se nazývá. Jsou to staré keltské písně a středověké písně. Taky se mi líbí španělština, takže mám ráda skupinu Marquess. Kromě této skupiny jsem si v poslední době oblíbila skupinu Coldplay.


Z knih mám nejraději sérii Mercedes Thompson. Aby taky ne, když je o vlkodlacích. Kromě toho mám ráda sérii Mediátor, Narnii, Vlci z Mercy Falls, Odkazy dračích jezdců a Písně ledu a ohně.5 komentářů:

 1. Myslím, že bys měla vyfotit svou knihovnu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bych ráda, kdybych nějakou měla. :) Žádné extra poličky vymezené na knihy u přítele nemám. Ale chci někdy vyfotit všechny knihy co mám.. :)

   Vymazat
 2. Super článek, ráda se vždycky dozvím něco o autorovi blogu, lépe ho tím poznám a lépe se mi čtou jeho články, když vím, kdo je on sám / v tvém případě ona sama :)

  OdpovědětVymazat
 3. Dneska jsem objevila Tvůj blog a jsem za to moc ráda ♥ Já miluju pejsky, ale vlky k nim taky počítám :-) Takže to vlastně máme společné :-)
  Ten vlk v logu mě zaujal hned na první pohled (už někde na Facebooku), je úžasný!! :-)
  Moc se těším na všechny Tvoje články :)

  PS: Já chodím na gympl a taky jsem se celkem sekla :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, jsem ráda, že jsi narazila na můj blog. :) Časem chci napsat recenze na všechny své oblíbené vlčí a vlkodlačí knihy a pak na ně vyhradit přímo rubriku. :) Dám ti vědět až to budu mít. ;) :)

   Vymazat

Děkuji za zpětnou vazbu. :) Komentáře typu dvouslovné věty: Hezký blog, recenze, knihy + Váš odkaz na blog nebudu publikovat. Nezlobte se. :) Nepřijde mi to jako upřímný komentář, ale jen jako reklama.