pátek 9. května 2014

Knižní přírůstky: DUBEN 2014

Tak jsem zase trochu nakupovala knihy. :) Myslela jsem si, že jsem koupila jen dvě a nakonec jsem zjistila, že jich je mnohem víc.

Nakupovala jsem hlavně v internetových bazarech, jako vždy. Splnila jsem si zase dva sny. Koupila jsem si knihu Smrtící polibek a Váhání. Knihy o vlcích a vlkodlacích, jak já je žeru. :D :)
Potom jsem narazila na knihu S láskou lvice, dívala jsem se, že má vysoké hodnocení, tak jsem si ji koupila. Teď ji louskám a není vůbec špatná. :)

Knihy z obchodů jsou Ahoj z nebe, Praktické účetní případy (nojo, maturovala jsem z účetnictví), Appalossa.Taky jsem se stihla zúčastnit soutěže na blogu:

Zjistila jsem, že jsem nečetla asi nic, protože jsem ani jednu z knih neznala. Vlastně ano, znala jsem Hru o trůny, ale jinak.. Špatné to se mnou je. Na dotazovaných asi 25 knih jsem znala jednu. Bída. Ale i když jsem nevyhrála, tak jsem za 2 hodiny soutěžení dostala dvě záložky a náramek. Nejvíce se mi líbí záložka z knihcentra, přítel si zase zamiloval náramek a musel mi ho hned přivázat na ruku. :) 
5 komentářů:

 1. uz ses omezila v nakupech ? :D to je hezke za soutezeni dostat zalozky :) potesi to ,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trochu jo :D To víš maturita, jiné starosti.. :D :) Taky mě to potěšilo :) Byla jsem čtvrtá? Asi, a i tak jsem něco dostala, pěkné.. :)

   Vymazat
 2. Z těchto knih by mě zajímaly knihy Ahoj z nebe a Váhání. :-)
  Tu záložku z Knihcentra mám doma taky, je moc hezká. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj z nebe jsem četla a nebylo to špatné :) a Váhání je prostě srdcovka, jako každá kniha o vlcích :) :D :)

   Vymazat
 3. Super knihy. :)
  Ahoj z nebe jsem si chtěla koupit minulý rok, když byla ve výprodeji, ale propásla jsem to. :D :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za zpětnou vazbu. :) Komentáře typu dvouslovné věty: Hezký blog, recenze, knihy + Váš odkaz na blog nebudu publikovat. Nezlobte se. :) Nepřijde mi to jako upřímný komentář, ale jen jako reklama.